Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Ek bir işte çalışmaksızın ailesinin ihtiyaçlarına odaklı olarak hayatlarını idame ettiren ev hanımları, ortaya çıkan çeşitli ihtiyaçlarında doğal olarak finansal kaynak ararlar. Hal böyle olunca da bankacılık hizmetlerinden faydalanmak isterler. Bu durumda genel olarak ev hanımlarının gelir belgesi olmadığı için bankalardan kredi veya kredi kartı alamayacağı düşünülür ancak bu fikrin yanlış olduğunu baştan belirtelim. Zira bugün birçok banka gelir belgesi olmaksızın ev hanımlarına kredi kartı tahsis etmektedir.
Yalnızca ev hanımları değil; herhangi bir işte çalışmadığı için gelir belgesi olmayan birçok kişi bankalardan gelir belgesi olmaksızın kredi kartı alabilirler. Tabii ki bu kredi kartlarının çok yüksek limitlerde olması beklenmez ancak yine de ihtiyaçları karşılayacaktır.

Kolay kredi kartı veren bankalar hakkında

Ev hanımları işaret ettiğimiz üzere herhangi bir işte kayıtlı olarak çalışmadıklarından gelir belgeleri de yoktur. Bu nedenle de bankalardan işlem yaparken daha çok esnekliklerden faydalanmaları gerekir. Bankalar doğal olarak bu kanala özel alternatifler yaratmıştır ve bu yazımızda kolay kredi kartı veren bankalar hangileridir incelemeye çalışacağız. Siz de eğer ev hanımıysanız veya bir gelir belgeniz olmadan kredi kartı almak istiyorsanız aşağıda sıralayacağımız bankaların kredi kartı başvuruları imkanlarından faydalanarak başvurunuzu gerçekleştirebilir ve onay almanız halinde kredi kartınızı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Çalışmayanlar için kredi kartı veren bankalar hangileri

Enpara: QNB Finansbank tarafından kurulan ve mobil bankacılık hizmetleri gerçekleştiren Enpara.com’dan kredi kartı almak çok kolay. Banka belirli bir limite kadar olan kredi kartlarına yönelik başvurularda gelir belgesi sorgulaması yapmadan kartı ibraz etmesi ile biliniyor. Yani çalışmayanlar için kredi kartı veren bankalar arasında Enpara, tercih edebileceğiniz en önemli alternatiflerden birisi.
Enpara’nın en önemli avantajlarından birisi de bankadan aldığınız kredi kartına ilişkin aylık ödemelerinizi düzenli olarak yaptığınızda banka sizden aidat almıyor, bunun yerine size aidat ödüyor. 12 ay boyunca kredi kartınızı düzgün ve düzenli bir şekilde kullanırsanız, banka yıl sonunda tarafınıza 100 TL tutarında aidat ödemesi yapıyor. Bu anlamda da çok avantajlı olduğunun altını çizmeliyiz.Garanti Bankası: Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası, bonus özellikle standart kredi kartı için gelir belgesi aramıyor. Bankanın kredi kartından faydalanmak üzere başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz ve kredi notunuza uygun bir limit ile kredi kartınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
Genel anlamda en uygun imkanlarla kredi kartı özelliklerini kullanmak istediğinizde Garanti Bankası’nı tercih edebilirsiniz. Banka bonus özellikli kredi kartı ile anlaşmalı iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerde vade farksız taksitlendirme imkanı tanıyor ve üstelik yıllık bir aidat ödemesi talep etmiyor. Bu şekliyle Garanti Bonus kredi kartının ev hanımları için en avantajlı alternatiflerden birisi olduğunu da söyleyebiliriz. Üstelik internet alışverişlerinde de çok avantajlı özellikler Bonus Kart’ta.

Bir cevap yazın