Yeni Çıkacak İphone Kalıpları Sızdırıldı

İphone 11’e Ait Olduğu Düşünülen Kalıplar Görüntülendi

Hemen her gün yeni İphone olduğu söylenen tasarımları ortaya çıkıyor. Fakat bu sefer söylentilerden biraz fazlası ortaya çıktı. Yeni İphone’lara ait olduğu düşünülen kalıplar görüntülendi.
Bilindiği üzere piyasaya çıkmak üzere olan telefonlar için sürekli farklı söylentiler döner dolaşır. Bu söylentilerden en çok ağzı yanan marka ise hiç şüphesiz Apple. Bir süredir yeni modeli olan İphone 11 üzerinde çalışan Amerikan menşeili firma, yine tasarımlarının ortaya çıkmasından muzdarip. Söylentilere göre 3 arka kameralı bir kurulumla gelecek olan modele ait olduğu iddia edilen kalıplara bakacak olursak, Apple yine de çentikli ekran tasarımından vazgeçmemiş. Bazı kullanıcılar tarafından hiç beğenilmeyen bu ekran tasarımı, satışları etkiler mi bilinmez fakat yine söylentilere malzeme olacağı bir gerçek.

Ortaya çıkan kalıpların bir aksesuar üreticisi firma tarafından sızdırıldığı düşünülüyor. Üçgen şeklinde üç farklı kameraya sahip olacak cihaz her zaman olduğu gibi yine iki farklı sürüm ile gelecek. Fakat bu sefer iki model de üç arka kameraya sahip olacak gibi duruyor. Kesinleşen bilgiler olmamakla birlikte bakalım bu sefer söylentiler ne kadar doğru olacak.

Bir cevap yazın